Restitutions-Fluid lahus
(14 arvustused)

Restitutions-Fluid lahus – lihastele ja liigestele

250 ml

Liigeseid tugevdav ja lihaseid värskendav vedelik

Kwizda Restitutions-Fluid on 150 aastase ajalooga lihaseid värskendav ja liigeseid tugevdav vedelik.

Restitutions-Fluid ei määri ega kleebi ning imendub kiiresti, tehes koormust talunud lihased ja liigesed jälle erksaks. Toidulisand.

23.20

Kirjeldus

Liigeseid tugevdav ja lihaseid värskendav vedelik

Enam kui 150 aasta eest valmistasid kolm aadliku – vennad Kwizdad – hobuste kiireks taastumiseks mõeldud vahendi, mis leidis kiiresti tee Austria-Ungari õukonna tallidesse. Kuna vahend oli oma toimelt imepärane, pälvis see kiiresti ka rahvusvahelise tunnustuse.

Sellest geniaalsest retseptist sai alguse vendade Kwizdade ettevõte Kwizda Pharma, mis on praeguseks kasvanud Austria üheks edukamaks ravimifirmaks.

Tänapäeval hinnatakse Restitutions-Fluidi kui “vana ja väärikat imerohtu”, millega hõõrusid oma liigeseid juba vanavanemad.

Kwizda Restitutions-Fluid jahutab, lõõgastab ja ergutab koormusest väsinud lihaseid ja liigeseid. Restitutions-Fluid ei määri ega kleebi ning imendub kiiresti, tehes lihased ja liigesed erksaks ning värskeks.

Kanda nahale lahjendamata kujul või veega pooleks lahjendatuna. Hõõruda tugevasti mõne minuti jooksul. Võib kasutada ka kompresside tegemiseks. Sel juhul tuleb vedelikku lahjendada kolme kuni nelja osa veega.

Koostisosad

Koostisained

Vesi, denatureeritud alkohol, ammoniaak, kõrvenõgese (Urtica dioica) ekstrakt, etüüleeter, kamper, rosmariiniõli (Rosmarinus officinalis), limoneen, kumariin, värvaine CI 75810 (klorofüll).

Kasutamine

Kasutatakse liigeste tugevdamiseks ja lihaste ergutamiseks enne ja peale füüsilist pingutust. Kanda nahale lahjendamata kujul või veega pooleks lahjendatuna. Hõõruda tugevasti mõne minuti jooksul. Võib kasutada ka kompresside tegemiseks. Sel juhul peab vedelikku lahjendama kolme kuni nelja osa veega.

Hoiatused

Vältida silma ja limaskestadele sattumast. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ei sobi alla 7-aastastele lastele.

Säilitamistingimused

Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Pudel sulgeda alati hoolikalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja

Tootja: Kwizda Pharma GmbH.

Toodetud Euroopa Liidus.

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.

14 arvustust tootele Restitutions-Fluid lahus – lihastele ja liigestele

4.8 Hinnang
1-5 of 14 reviews
  1. Väga hea lahus

  2. Toimib ruttu ja leevendab lihase valu kiirelt

  3. Väga hea ja ülikiire teenindus🙏🙏🙏🥰

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi