(74 arvustused)

Artroveron Avoq – liigeste põletike korral

Artroveron Avoq – liigeste põletike korral

60 kapslit

Uusima põlvkonna kompleks liigesepõletikele.

Artroveron Avoq on kõige uuematel teadusuuringutel põhinev liigesepreparaat, mida soovitatakse kasutada osteoartroosi ja teiste põletikuliste liigesehaiguste korral. Artroveron Avoqi koostisse kuuluvad bioloogiliselt aktiivsed ained aitavad pidurdada liigeskõhre lagunemist ning pärsivad põletikulisi protsesse ja osteoartroosi süvenemist. Selle tulemusena väheneb valu, paraneb liigeste liikuvus ja väheneb vajadus valuvaigistavate ravimite järele. Toidulisand.

Original price was: 17.70€.Current price is: 13.28€.

Kirjeldus

Artroveron Avoq – liigeste põletike korral

60 kapslit

Uusima põlvkonna kompleks liigesepõletikele.

Artroveron Avoq on kõige uuematel teadusuuringutel põhinev liigesepreparaat, mida soovitatakse kasutada osteoartroosi ja teiste põletikuliste liigesehaiguste korral. Artroveron Avoqi koostisse kuuluvad bioloogiliselt aktiivsed ained aitavad pidurdada liigeskõhre lagunemist ning pärsivad põletikulisi protsesse ja osteoartroosi süvenemist. Selle tulemusena väheneb valu, paraneb liigeste liikuvus ja väheneb vajadus valuvaigistavate ravimite järele.

Uudne koostis ja uuringutega tõestatud efektiivsus osteoartroosi korral.

Artroveron Avoq on kõige uuema põlvkonna liigesepreparaat, mis sisaldab avokaado ja sojaoa ekstrakte, glükoosamiini ning vitamiine C ja D. Avokaado ja sojaoa ekstraktid sisaldavad niinimetatud mitteseebistuvaid aineid (ASU), mille efektiivsust liigesepõletike korral on veenvalt tõestanud paljud kliinilised uuringud. ASU toimel surutakse maha põletikulised protsessid liigeses ning paraneb kõhre koostisosade süntees. Selle tulemusena toimub liigeste taastumine ning leevenevad osteoartroosi sümptomid – põletik, valu ja liigeste jäikus. ASU toimib kõige efektiivsemalt, kui seda manustada   koos glükoosamiiniga. Sellise kompleksi kasutamisel väheneb oluliselt vajadus põletikuvastaste ravimite järele kõigil osteoartroosiga patsientidel, sõltumata haiguse staadiumist või raskusastmest.

Artroveron Avoq eelised

 • Uuringutega tõestatud efektiivsus osteoartroosi korral
 • Kasutamiseks kõigi põletikuliste liigesehaiguste puhul
 • Pärsib molekule, mis põhjustavad kõhre lagunemist
 • Stimuleerib kõhre koostisosade sünteesi ja toetab kõhre taastumist
 • Kaitseb kõhrestruktuuri osteoartroosist tingitud muutuste eest
 • Leevendab valu ja põletikku ning parandab liigeste liikuvust
 • Vähendab vajadust põletikuvastaste ravimite järele
 • On ohutu ja hästitalutav

Koostisosad

Toidulisand liigestele.

Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele kõhrkoe ja luude normaalseks talitluseks. Vitamiin D aitab hoida lihaste talitlust ja luid normaalsena.

Koostis Päevane annus

(2 kapslit)

NRV*
Glükoosamiinvesinikkloriid 600 mg
Sojaoa ekstrakt 200 mg
Avokaado viljade ekstrakt 100 mg
Vitamiin C 80 mg 100%
Vitamiin D3 15 μg 300%

* NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanule

Koostisosad: glükoosamiinvesinikkloriid, avokaado (Persea americana) viljade ekstrakt, sojaoa (Glycine max) ekstrakt, želatiin (kapsli kest), vitamiin C (L-askorbiinhape), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), raudoksiidid (kapsli kesta toiduvärv).

Kasutamine

Kasutamine: täiskasvanutele 2 kapslit päevas söögi ajal sisse võtta. Võib kasutada 2-3 kuulise kuurina, kasutusaega võib pikendada kuni 6 kuuni.

Hoiatused

Hoiatused: ülitundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada raseduse ja imetamise korral. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Olulised on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Kasutada alates 18. eluaastast.

Säilitamine

Säilitamine: säilitada toatemperatuuril, hästisuletud originaalpakendis. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja

Tootja: Solepharm Ltd, Alksnu 4, Jaunmarupe, Marupe piirkond, LV-2166, Läti.

Päritolu: Euroopa Liit.

Esindaja Eestis

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.

74 arvustust tootele Artroveron Avoq – liigeste põletike korral

4.5 Hinnang
1-5 of 74 reviews
 1. Toimib küll,aga kapsleid peaks võtma pikema perioodi jooksul, et mõju avalduks

 2. Jäin rahule.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
0
  0
  Sinu ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi