Terrapoint Jamsijuur Forte
(12 arvustused)

Terrapoint Jamsijuur Forte – elurõõmu allikas

30 kapslit

Looduslik elujõu allikas üle 50-aastastele

Jamsijuur sisaldab diosgeniini, mis on nn. „heaoluhormoon“ DHEA analoog. Jamsijuur turgutab organismi, annab reipust, suurendab füüsilist ja vaimset heaolutunnet, aitab leevendada vanusega tekkivaid tervisemuresid ning teritab mälu. Jamsijuurt tarvitades suureneb toimekus, paraneb uni ning kiireneb haigustest taastumine. Toidulisand.

17.55

Kirjeldus

Looduslik elujõu allikas üle 50-aastastele

Terrapoint Jamsijuur Forte sisaldab diosgeniini, mis on nn. „heaoluhormoon“ DHEA analoog. Jamsijuur turgutab organismi, annab reipust, suurendab füüsilist ja vaimset heaolutunnet, aitab leevendada vanusega tekkivaid tervisemuresid ning teritab mälu. Jamsijuurt tarvitades suureneb toimekus, paraneb uni ning kiireneb haigustest taastumine.

Keskeas hakkab DHEA tase langema

Keskeas ja vanemad inimesed tunnevad sageli, et jaksu ja teotahet hakkab vähemaks jääma ning tekib meeleolulangus. Üheks vananemise põhjuseks arvatakse olevat hormoon DHEA taseme vähenemine organismis vanemas eas. Kuna DHEA tagab meile nooruslikkuse ja positiivse enesetunde, on oluline hoida organismis õiget DHEA taset.

DHEA on hormoon, mis vastutab paljude elutähtsate funktsioonide eest ning mis on paljude teiste meie elutegevust mõjutavate hormoonide ehitusmaterjal. Vanuse suurenedes organismi võime DHEA-d toota väheneb. DHEA taseme vähenemine põhjustab paljusid tervisemuresid nagu väsimus, meeleolulangus, veresoonte lupjumine, liigesvalu jm.

Jamsijuur tõstab DHEA taset

On leitud, et DHEA taset aitab organismis tõsta jamsijuur. Jamsi juures sisaldub aine nimega diosgeniin, mis on väga sarnane inimorganismile omase DHEA-ga ja mida organism on võimeline kasutama toorainena, et toota DHEA-d. Kokkuvõtvalt aitab Jamsijuur Forte taastada DHEA varusid organismis, mille tagajärjel paraneb meeleolu, tõuseb töövõime, paraneb mälu ning väheneb stress.

Jamsijuur Forte kapsleid soovitatakse kasutada vanemasse keskikka jõudnud inimestel, kes tunnevad, et jõudu ja jaksu enam ei ole, igapäevatoimetused käivad üle jõu, uni on rahutu ja teotahe kadunud. Terrapoint Jamsijuur Forte soovitatakse tarvitada vähemalt paar kuud järjest, iga päev üks kapsel.

Želatiinivaba, laktoosivaba, gluteenivaba, fruktoosivaba

Koostisosad

1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 300 mg jamsijuure ekstrakti (standardiseeritud 60 mg diosgeniinile).

Jamsijuure (Dioscorea villosa) ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mahuaine mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad.

Kasutamine

1 kapsel hommikul peale sööki koos veega. Kuuri kestvus vähemalt üks kuu, võib ka teha mitu kuuajalist kuuri: näiteks sügisel, talvel ja varakevadel.

Vajadusel võib tarvitada ka harvem, kolmepäevaste tsüklitena. 1 kapsel hommikul peale sööki 3 päeva järjest ja siis pidada 3 päeva vahet. Kuuri kestvus vähemalt 1…2 kuud.

Hoiatused

Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes.
Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused

Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja

Tootja: Terrapoint HandelsgmbH.

Toodetud Euroopa Liidus.

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.

12 arvustust tootele Terrapoint Jamsijuur Forte – elurõõmu allikas

4.8 Hinnang
1-5 of 12 reviews
Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi