Meist

OÜ KBM Pharma on 1995. aastast tegutsev Eesti ettevõte, kelle tegevuseks on ravimite ja toidulisandite hulgimüük ja turundus. Teeme koostööd usaldusväärsete Euroopa ravimi- ja toidulisandite tootjatega, kelle tooteid turustame apteekides üle kogu Eesti.

Meie poolt pakutav laialdane tootevalik on üles ehitatud põhimõttel, et kõik tooted oleksid kvaliteetsed, ohutud ning sisaldaks ainult puhtaid ja efektiivse toimega bioaktiivseid aineid.

Iga uue toote valikul teeme hoolika eeltöö ja tooteanalüüsi, et pakkuda tarbijale parimat ja toimivamat lahendust. Meie tootevalikut tunnustavad nii Eesti arstid, apteekrid kui patsiendid.

KBM Pharmas töötavad oma ala spetsialistid, proviisorid ja farmatseudid, kes on ühendanud oma teadmised loodusravist teadusepõhise meditsiiniga.

Meie 29- aastase tegutsemise alustalaks on tugev meeskond ja erialane kompetents.

Klientidele oma tooteid tutvustades lähtume tõekspidamisest, et meie tootevaliku lahutamatuks osaks on neid puudutav informatsioon ja meditsiiniline nõuanne. Oleme alati valmis oma kliente nõustama ja neid tootevalikul aitama.

Soovime, et meie klientide valikud oleksid tehtud teadlikult ning et nende kulutused tervisele annaksid parimaid tulemusi. Meie tooteportfell uueneb pidevalt vastavalt uutele teadusavastustele tervisevaldkonnas. 

Jagame meeleldi seda infot ka Teiega meie blogis #tugevtervis.

Oleme väga tänulikud, kui annate meile tagasisidet ja jagate meiega oma kasutuskogemust.

Täname teid usalduse eest ja loodame, et saate meie juures positiivse ostukogemuse!

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi